Nebo-li JDI – KDYŽ MÁŠ JÍT…

O INKONTINENCI se toho napsalo mnohé. Mnoho pohledů, názorů. Mnoho teorií. Nicméně po letech vedení kurzů mohu spolehlivě říci, že je všeobecně míněno, že INKONTINENCE je jen JEDNA jediná. To je ale OMYL. Není.

Tedy – pojďme si v tom společně tak trochu „uklidit“. Ať je případně HNED jasné, KDO a KAM patříme.

URGENTNÍ inkontinence je taková moje oblíbenkyně. Neb se v ní nemalé množství žen najde a zjistí, že si mohou velmi dobře pomoci samy. A že totiž velmi často stačí upravit SVÉ NÁVYKY a odstranit nešvary, které k ní vedou. Dnes případ první aneb nejlepší demonstrací je život sám.

Sedíte se svou kolegyní v kanceláři, práce nad hlavu (protože kdo nepracuje jakoby nebyl). Nicméně vaše tělesné funkce jaksi nedokážou podlehnout korporátnímu útlaku (Bohudík). A tak vysílají úmorný signál do vašeho močového měchýře – že už je jaksi čas… Tedy – ten NEJVYŠŠÍ čas…!!! Ale to vy neeeeeeee… Vy se vzdorovitě odmítáte nechat válcovat nějakými POTŘEBAMI. Něco jako: „.. půjdu pak…“, „…zas tolik jsem toho nevypila, to ono se mi přestane chtít..“ nebo „… už to RADŠI nebudu ani PÍT, pak chodím furt…..!! “

Noooo… A tady máme krásně nakročeno na urgentní inkontinenci. Proč?

  • no protože i močový měchýř má svou kapacitu a přirozený vyměšovací reflex
  • protože když vám měchýř dává signál – automaticky „čeká“, že ho vyslechnete
  • a když čeká a Vy NEJDETE, začne – lidově řečeno – blbnout. Tedy ženy, buďme, prosím, vnímavé ke VŠEM svým potřebám…
😘
🌷