Rozcestník pro Vaši inkontinenci
Michaela Pospíšilová

A která INKONTINENCE je tou Vaší ?

Pokud si čtete tyto řádky, pak je inkontinence možná právě v tuhle chvíli Vaším tématem.

Možná Vás také zajímá CO S TÍM A JAK se INKONTINENCE rychle zbavit ?

Tomu rozumím.

Ovšem než se vrhnete do léčby a řešení těchto potíží je důležité vědět - o jaký DRUH inkontinence jde zrovna u Vás ?

V tomto ebooku Vám nabízím:

3 způsoby jak otestovat sebe samu a tím se dopátrat základního rozlišení Vaší inkontinence

 ⇒ přehled 3 druhů inkontinence - které to jsou a co znamená právě ta Vaše

 ⇒ a následné doporučení JAK svůj stav začít řešit

Věřím, že Vám tento rozcestník bude v prvních krocích ku pomoci a stane se možná i cestou k rychlejšímu uzdravení Vašich potíží.

Respektuji Vaše soukromí a nikdy Vám nebudu posílat spam. Pokud by Vás ale přestalo téma bavit, určitě mě neváhejte kontaktovat, prosím.

Vše zruším a už o mě neuslyšíte ;-)

Co o ebooku říkají čtenáři?

Dlouho jsem hledala odpovědi na své otázky spojené s problémy, které mě už 3 roky trápí, za tu dobu mi nikdo nebyl schopný odpovědět, nebo poradit, jak daný problém (smíšenou inkontinenci) řešit a v podstatě až díky EBooku jsem zjistila, jaký problém mám, proč ho mám, čím je způsoben, zkrátka vše, co jsem potřebovala vědět jsem v něm našla. Díky EBooku od úžasné Míši jsem vše pochopila a vše mi bylo zodpovězeno, díky němu vím, s čím se potykam a vím, že tento problém má řešení. Ebook je opravdu krásně zpracovaný, je přehledný, srozumitelný, plný informací, je tam vše hezky dohromady shrnuto, je tam i malý test na otestování svalů pánevního dna, což je krásný bonus. Kdybych na tento ebook narazila dřív, mohla jsem si plno trápení a hledání o mém problemu ušetřit. Ebook upřímně doporučuji všem ženám, věřím, že i Vám pomůže, tak jak pomohl mě!
Tereza Buškovástudentka